НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ
 • Українська
 • Русский
 • English

Навчально-оздоровчий комплекс "Олімпійський стиль"

Тренажерний зал

Національний університет фізичного виховання і спорту пропонує відвідати сучасний фітнес-центр "Олімпійський стиль", який знаходиться за адресою м. Київ, вул. Фізкультури, 1, корп. 6 (станція метро "Олімпійська").

15 років існування й відмінного обслуговування клієнтів, вигідне місцерозташування у самому серці Києва, професійний підхід інструкторів й цілий ряд додаткових послуг, які можна знайти тільки у нашому центрі, вигідно відрізняють нас від інших фітнес-центрів.

Ми пропонуємо комфортний режим відвідування - з 7:00 до 22:00, без вихідних. Зручні абонементи, вартість яких залежить не тільки від кількості занять, а й від часу відвідування центру. Для студентів НУФВСУ діє спеціальна система знижок.

Загальна площа нашого фітнес-центру становить 2500 кв. м, з яких тренажерний зал - 1500 кв. м. Зал оснащений сучасною системою клімат-контролю.

Тут ви знайдете більше 100 найсучасніших італійських тренажерів Technogym. Їх технологічні інновації та сучасний дизайн роблять заняття на тренажерах максимально ефективними, зручними і безпечними. Кардіо-театр представлений біговими доріжками, велотренажерами, степперами, еліптичними тренажерами, оснащеними датчиками зчитування пульсу й автоматичним контролем рівня фізичного навантаження.

Особливе місце в залі займають інноваційні тренажери лінії Flexability, призначені для ефективного збільшення загальної гнучкості тіла і зняття больового синдрому в спині, викликаний неправильною поставою або тривалим сидінням.

 


 

Наші інструктори, які є висококласними фахівцями - випускниками НУФСУ, проведуть з вами в тренажерному залі два вступних заняття. Це допоможе вам зорієнтуватися в залі і дізнатися, як відкоригувати фігуру. Крім того, спеціально для вас розроблять індивідуальну програму тренувань для самостійних занять.

 

Якщо ж ви захочете позайматися під пильним професійним наглядом більше часу, ви зможете придбати абонемент на персональні заняття з тренером, який допоможе досягти кращих результатів у вашому прагненні до вдосконалення.

 


olimp stile1

Крім того, у нашому тренажерному залі представлені популярні фітнес-напрямки:

 • шейпінг,
 • body-аеробіка,
 • сайкл-аеробіка,
 • пілатес,
 • аква-фітнес,
 • дитячі групи з таеквон-до, дитячому футболу та ін.

 

Групові заняття у нашому фітнес-центрі проводяться кожного дня.

 


 

Звертаємо увагу! Тільки в нашому фітнес-центрі ви зможете пройти курс реабілітації після ушкоджень опорно-рухового апарату, захворювань центральної і периферичної нервової системи, грижах міжхребцевих дисків. Використання сучасних методик відновлення дозволяє мінімізувати наслідки патологічного процесу, сповільнити прогресування захворювання, компенсувати порушені або втрачені функції, прискорити відновлення здоров'я та працездатності.

Індивідуальний підхід, проведення функціональної діагностики та моніторинг фізичного стану, комплексність використання методів відновлення дозволяють досягти максимальної ефективності реабілітаційного процесу.

Реабілітаційні заняття проводять висококваліфіковані інструктори-методисти.

Справжньою гордістю нашого оздоровчого комплексу є унікальна діагностична апаратура, що дозволяє проводити функціональне тестування, а саме:

 • біоімпедансне визначення складу тіла на сучасному апараті TANITA BC-418MA (Японія), що дозволяє здійснювати контроль рівня жирової і м'язової маси тіла, правильно розробити дієту і підтримувати необхідну вагу тіла;
 • діагностику щільності кісткової тканини за допомогою ультразвукової методики денситометрії на апараті Sunlight Omnisense 7000 (Ізраїль), що дозволяє визначати мінеральну щільність кісткової тканини, баланс кальцію в організмі, схильність до переломів, простежити розвиток і динаміку остеопорозу;
 • тестування м'язової системи на електронному апараті Back-Check (Німеччина) з метою отримання порівняльної характеристики сили м'язів різних частин тіла з урахуванням віку і статі, виявлення асиметрії розвитку м'язів в різних сегментах тіла, оцінки ефективності силових тренувань, коригування програми тренувальних занять силової спрямованості.

 


 

olimp stileУ «Олімпійському стилі» до ваших послуг також окремий аква-центр, де у вас є можливість:

 • поплавати у басейні з комфортною температурою води 27-29°С (три доріжки);
 • відвідати сауну і хамам;
 • відпочити у джакузі;
 • пройти сеанси гідромасажу й душу Шарко;
 • насолодитися відпочинком у аква-капсулі.

Шановні батьки, зверніть увагу, що для дітей в нашому аква-центрі проводяться групові та індивідуальні заняття з 2-х річного віку!

Також наші кваліфіковані інструктори навчають плавати і дорослих! Якщо ж ви вже тримайтеся на воді, ви можете просто вдосконалити свою техніку або освоїти стилі плавання, які будуть сприяти значному поліпшенню вашого здоров'я і самопочуття.

Всі зони нашого фітнес-центру оснащені сучасними роздягальнями, душовими, а також барами і місцями відпочинку, де ви завжди знайдете свіжий фреш і смачну каву.

Ми також пропонуємо безкоштовну парковку для автомобілів у центрі міста.

 

 ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧИХ ПОСЛУГ

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ КОМПЛЕКСУ СПОРТИВНИХ БАЗ НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСТИТЕТУ ФІЗИЧНОГО ВИХОВАННЯ І СПОРТУ УКРАЇНИ 

 

КОНТАКТИ:

Адреса:

м. Київ, вул. Фізкультури, 1, корп. 6

Тел.: +38 (044) 289-73-95, +38 (044) 287-65-05

ПЕРЕЙТИ НА САЙТ "ОЛІМПІЙСЬКИЙ СТИЛЬ"